Blog - Inšpirácie a tipy pre krajšie bývanie

Blog plný nápadov a inšpirácií. Objavte krásu nových trendov, ochutnajte TOP štýly, oboznámte sa novinkami na trhu, ktoré od základov zmenia váš interiér. Prinášame vám riešenia ako jednoducho, lacno a štýlovo vytvoríte originálne metamorfózy vo svojich domácnostiach, obchodných priestoroch, prevádzkach. Nasledujte s nami nové trendy a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti, nápady a inšpirácie. 

Biele steny v obývačke? Nebláznite a inšpirujte sa krásnymi fototapetami 14.Sep,2018

Módne trendy sa neustále menia a každý rok prinášajú niečo nové. Vyzývavé, krikľavé farby ustúpili neutrálnym bielym odtieňom, no je iba otázkou času, kedy sa znovu prihlásia o slovo. Dnes však trendy týkajúce sa farebnosti stien ponecháme trochu bokom a vašu pozornosť obrátime skôr na niekoľko zaujímavých fototapiet.

Čítať viac

Prečo sú samolepiace fototapety také obľúbené? 13.Sep,2018

Omrzel vás fádny vzhľad stien a chystáte sa ich nejakým spôsobom ozvláštniť? Poradíme vám. Nemusíte hneď bežať do obchodu s maliarskymi farbami, pretože máte aj iné možnosti. Jednou z nich sú obľúbené samolepiace fototapety.

Čítať viac

Dekorácie do bytu - čo u vás doma rozhodne nesmie chýbať? 12.Sep,2018

Na otázku, čo robí domov skutočným domovom, alebo čo by vo vašej domácnosti určite nemalo chýbať, dostanete množstvo najrozličnejších odpovedí. Isté však je, že k vytvoreniu domova, v ktorom sa budú dobre cítiť všetci členovia domácnosti sú potrebné desiatky zdanlivých maličkostí.

Čítať viac

TOP 7: Nálepky na stenu - stromy, kvety a príroda 11.Sep,2018

Nálepky na stenu sú stále v kurze. Ak ste ešte nepodľahli tomuto trendu, predstavíme vám niekoľko najobľúbenejších dekorácií s prírodnými motívmi, ktoré vám doslova učarujú.

Čítať viac

Jeseň v interiéri, farby jesene a jesenné dekorácie 10.Sep,2018

Jeseň rozhodne nepatrí medzi nudné ročné obdobia. Práve naopak. Hýri najrôznejšími farbami a ponúka množstvo nezameniteľných vôní. Ak máte radi jeseň tak ako my, prinášame vám niekoľko tipov, ktoré vo vašom interiéri vyčarujú nádhernú atmosféru tohto pestrofarebného obdobia.

Čítať viac

3 šablóny na stenu, s ktorými bude maľba jednoduchšia a výsledok dokonalý 09.Sep,2018

Vedeli ste, že šablónová maľba na steny, stropy alebo na nábytok nie je vynálezom našej doby? Napriek tomu, že maľovanie rozličných vzorov cez šablónu patrí dnes k univerzálnym a vyhľadávaným spôsobom dekorovania povrchov, začiatky tejto maľby siahajú až do 13. storočia.

Čítať viac

Copyright © 2010 - 2018  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu