Blog - Inšpirácie a tipy pre krajšie bývanie

Blog plný nápadov a inšpirácií. Objavte krásu nových trendov, ochutnajte TOP štýly, oboznámte sa novinkami na trhu, ktoré od základov zmenia váš interiér. Prinášame vám riešenia ako jednoducho, lacno a štýlovo vytvoríte originálne metamorfózy vo svojich domácnostiach, obchodných priestoroch, prevádzkach. Nasledujte s nami nové trendy a podeľte sa s nami o vaše skúsenosti, nápady a inšpirácie. 

Doprajte si umelecký zážitok s obrazmi Gustava Klimta 07.Nov,2018

Náš domov – naša vizitka. Čo by ste chceli prostredníctvom svojho príbytku ostatným ukázať? Isteže, ráta sa aj poriadok, avšak teraz máte nespočetne veľa možností, ako svoj domov ešte viac zútulníte. Darujte mu dušu v podobe krásnych obrazov a začnite napríklad s tými od Gustava Klimta. Sami uvidíte, čo urobí takáto replika umeleckého diela na vašej stene. Nádych secesie a modernizmu pošteklia vaše zmysly.

Čítať viac

Vintage štýl v interiéri vás chytí za srdce 02.Nov,2018

Kúsok starého a klasického v tom dnešnom. Aj to je vintage. Prekrásny štýl bývania, ktorý sa čoraz viac dostáva do povedomia ľudí a teší sa veľkej obľube. Ak máte chuť na zmenu a páči sa vám romantika v podobe záplavy kvetov a pastelových farieb, rozhodne sa s týmto štýlom stotožníte nielen formou dekorácií, ale aj vo svojom šatníku.

Čítať viac

Vyzdobte si interiér fotkami, diplomami alebo rôznymi certifikátmi – jednoducho ich zaveste na stenu 26.Oct,2018

Keď sa povie „útulný domov“, všetci si predstavíme záplavu pozitívnych farieb a nádherných dekorácií, ktoré sú spolu dokonale zladené. Útulnosť sa ukrýva aj za kúzlom izbových rastlín, ktoré dodávajú nielen kyslík, ale aj prečisťujú ovzdušie a vnášajú trochu prírody tam, kde všetko obklopuje elektronika. Sú to aj koberce, závesy, množstvá ozdobných vankúšikov, ale aj vôňa čerstvo pomletej kávy. Vrcholom „pravej“ útulnosti sú však naše spomienky v krásnych rámoch - zavesené na stenách.

Čítať viac

Biele steny v obývačke? Nebláznite a inšpirujte sa krásnymi fototapetami 14.Sep,2018

Módne trendy sa neustále menia a každý rok prinášajú niečo nové. Vyzývavé, krikľavé farby ustúpili neutrálnym bielym odtieňom, no je iba otázkou času, kedy sa znovu prihlásia o slovo. Dnes však trendy týkajúce sa farebnosti stien ponecháme trochu bokom a vašu pozornosť obrátime skôr na niekoľko zaujímavých fototapiet.

Čítať viac

Prečo sú samolepiace fototapety také obľúbené? 13.Sep,2018

Omrzel vás fádny vzhľad stien a chystáte sa ich nejakým spôsobom ozvláštniť? Poradíme vám. Nemusíte hneď bežať do obchodu s maliarskymi farbami, pretože máte aj iné možnosti. Jednou z nich sú obľúbené samolepiace fototapety.

Čítať viac

Dekorácie do bytu - čo u vás doma rozhodne nesmie chýbať? 12.Sep,2018

Na otázku, čo robí domov skutočným domovom, alebo čo by vo vašej domácnosti určite nemalo chýbať, dostanete množstvo najrozličnejších odpovedí. Isté však je, že k vytvoreniu domova, v ktorom sa budú dobre cítiť všetci členovia domácnosti sú potrebné desiatky zdanlivých maličkostí.

Čítať viac

TOP 7: Nálepky na stenu - stromy, kvety a príroda 11.Sep,2018

Nálepky na stenu sú stále v kurze. Ak ste ešte nepodľahli tomuto trendu, predstavíme vám niekoľko najobľúbenejších dekorácií s prírodnými motívmi, ktoré vám doslova učarujú.

Čítať viac

Jeseň v interiéri, farby jesene a jesenné dekorácie 10.Sep,2018

Jeseň rozhodne nepatrí medzi nudné ročné obdobia. Práve naopak. Hýri najrôznejšími farbami a ponúka množstvo nezameniteľných vôní. Ak máte radi jeseň tak ako my, prinášame vám niekoľko tipov, ktoré vo vašom interiéri vyčarujú nádhernú atmosféru tohto pestrofarebného obdobia.

Čítať viac

3 šablóny na stenu, s ktorými bude maľba jednoduchšia a výsledok dokonalý 09.Sep,2018

Vedeli ste, že šablónová maľba na steny, stropy alebo na nábytok nie je vynálezom našej doby? Napriek tomu, že maľovanie rozličných vzorov cez šablónu patrí dnes k univerzálnym a vyhľadávaným spôsobom dekorovania povrchov, začiatky tejto maľby siahajú až do 13. storočia.

Čítať viac

Copyright © 2010 - 2018  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu