Maľovanie cez šablóny

V totmo blogu sa dozviete ako jednoducho sa dá maľovať cez šablóny. Kvalitné materiály, množstvo moderných vzorov nám umožňuje kreatívnu šablónovú maľbu použiť nielen na stenu, ale aj na nábytok, sklo, keramiku či textil. Dôležité je vybrať si správnu techniku, vzor šablóny, štetec a môžete sa pustiť do toho. 

Cíťte sa doma ako na dovolenke: Pomôžu vám tropické motívy a štýl urban jungle! 03.Jul,2019

Túžite prísť domov a cítiť sa ako v raji plnom zelene? Stavte na interiér urban jungle! Nejde o žiaden módny výstrelok, život medzi rastlinami v záplave pestrých farieb vdýchne každému domovu pozitívnu energiu.

Čítať viac

Zharmonizujte svoj domov mandalou: Vyzdobte si zaujímavým motívom steny i nábytok! 05.May,2019

Dodajte svojmu interiéru výnimočný ráz a originálny akcent, ktorý zároveň vnesie do vášho domova pokoj. Stavte na magickú silu mandaly, vytvoriť si ju môžete aj sami!

Čítať viac

Namaľujte si vlastnú tapetu: Skúste jednoduché šablóny a z vašej steny sa stane originál! 10.Apr,2019

Neviete, ako oživiť interiér? Stavte na šablóny s tapetovým vzorom! Vďaka nim namaľujete na steny efektné ornamenty, dokonca ich využijete aj na oživenie nábytku.

Čítať viac

Oživte steny štýlovými dekormi: Vyčarujete ich jednoducho šablónami 15.Feb,2019

Počuli ste už o bordúrach na stenu? Ozdobné lemy vytvoria v každej izbe zaujímavý detail, jednoducho ich vytvoríte praktickými šablónami.

Čítať viac

Renovácia nábytku u vás doma – šablóny 10.Dec,2018

Stále populárnejšia „DIY“ tvorba, a teda „spravím si sám“, chytila za srdce mnohé tvorivé duše. Spoznali, že radosť z vlastnej práce a konečný výsledok majú priam nevyčísliteľnú hodnotu.

Čítať viac

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu