Fototapety prinášajú zmenu vaším stenám

Hľadáte kreatívne riešenia a nápady na zmeny v interiéri? Siahnite po fototapetách z tých najkvalitnejších materiálov. V našom blogu nájdete množstvo inšpirácií, ktoré vám pomôžu pri výbere tej správnej tapety.

Milujete cestovanie? Spestrite si steny mapami! 23.Apr,2019

Ste vášnivý cestovateľ alebo sa vám jednoducho len páčia samotné mapy? Neváhajte si nimi vytapetovať stenu. Váš domov získa celkom nový ráz.

Čítať viac

Nechajte váš interiér rozkvitnúť: Skúste štýlové fototapety s kvetmi 24.Feb,2019

Máte pocit, že sivých, ponurých dní a chladných, zamračených rán je už akosi priveľa? Vy sa však počasím riadiť nemusíte, najmä ak vonkajšie prostredie zmeniť nedokážete.

Čítať viac

Nuda má zákaz vstupu – sú tu fototapety na dvere 20.Jan,2019

Pokiaľ máte radi trochu extravagancie a s obľubou ostatným ukazujete svoj výborný vkus, tak práve pre vás sú tu fototapety na dvere.

Čítať viac

Chcete oživiť vašu kanceláriu? Práve pre vás sú tu fototapety do kancelárie 02.Jan,2019

Kancelárie, zasadacie a reprezentačné miestnosti si tiež zaslúžia náležitú pozornosť. Práve v nich sa rodia úspechy, prichádzajú nové výzvy, zisky a obrovské nadšenie spolu so „zapálením“ pre danú činnosť.

Čítať viac

Biele steny v obývačke? Nebláznite a inšpirujte sa krásnymi fototapetami 14.Sep,2018

Módne trendy sa neustále menia a každý rok prinášajú niečo nové. Vyzývavé, krikľavé farby ustúpili neutrálnym bielym odtieňom, no je iba otázkou času, kedy sa znovu prihlásia o slovo. Dnes však trendy týkajúce sa farebnosti stien ponecháme trochu bokom a vašu pozornosť obrátime skôr na niekoľko zaujímavých fototapiet.

Čítať viac

Prečo sú samolepiace fototapety také obľúbené? 13.Sep,2018

Omrzel vás fádny vzhľad stien a chystáte sa ich nejakým spôsobom ozvláštniť? Poradíme vám. Nemusíte hneď bežať do obchodu s maliarskymi farbami, pretože máte aj iné možnosti. Jednou z nich sú obľúbené samolepiace fototapety.

Čítať viac

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu