Transfery na nábytok, redizajn a renováciu

Transfer - čo je to? Transfery sú tenučké nálepky určené na dekoráciu , redizajn nábytku, ktoré pomocou drevenej špachtle, prenesiete pritláčaním na dekorovaný povrch - drevo, nábytok, stena, sklo, zrkadlo. Práca s foto transferom je jednoduchá, zábavná a kreatívna. Navyše si transferový obrázok môžete nastrihať a dekorovať miesta, ktoré chcete. Hotové dekoračné transfery dodajú každému DIY projektu štýl a originalitu. V ponuke máme nábytkové trasnfery od spoločnosti Re-design, ktoré sú kvalitné a jedinečné. Používajú sa na renováciu a redizajn nábytku po celom svete. Vyskúšajte ich aj vy! My sme ich už vyskúšali na renováciu komody, stolíkov aj podnosov. Určite si zamilujete skvelú grafiku, farby, vzory a jednoduchú aplikáciu. Na dekorovaný povrch použite farby, štetce, vosky a laky aj šablóny z našej ponuky. 

Výhoda transferov 

Transfer je oproti klasickej vinylovej nálepke oveľa tenší, čo je úplne super na dekorovanie. Nálepky sú ideálne na stenu, skrine, trasnfer je stvorený na dekoráciu nábytku, rôznych bytových doplnkov - komody, postele, skrine, stoličky, poháre, džbány, okná, rámy, podnosy, dokonca aj obuv. Keď ho raz vyskúšate, nebudete chcieť prestať. Je ideálny pre každého, kto nemá rád monotónnosť, a chce do svojej domácnosti vniesť originálny dizajn, farby, kreatívne nápady. Popustite uzdu svojej fantázie a kombinujte decor transfer so šablónami, pečiatkovými vzormi, a výrobkami zo silikónových foriem.

dekoračné transfery

Kde môžem nalepiť decor transfer Redesign with Prima® ?

Transfer môžete nalepiť takmer všade. Povrch však musí byť hladký. Dekorujte nábytok, okná, zrkadlá, dekoračné tabuľky, podnosy, steny, obrazy, bytové doplnky. Všetko záleží na vašej fantázii. Prenesený transfer môžete nalakovať, navoskovať - záleží od typu povrchu, a určenia - používania dekorovaného predmetu.

transfer na nabytok

APLIKÁCIA DEKORAČNýCH TRANSFEROV

Nebojte sa! Aplikácia - prenos transferu je jednoduchá. Transfer je pekne zabalený v tube. Súčasťou balenia je aj drevená špachtľla. Rozložte si transfer na stôl. Podľa toho, ako chcete povrch dekorovať, transferový obrázok si môžete nastrihať. Transfer sa skladá z troch častí - ochranná fólia ( chráni transfer pred poškodením ), transferová nálepka a spodná fólia. Pred aplikáciou odstráňte ochrannú fóliu. Na čistý povrch obráťte transfer nálepkou na povrch, na vrchu budete mať spodnú fóliu. Po tejto fólii prenášajte pomocou špachtle foto dekoračný transfer na povrch. Prejdite po celej časti transferu a fóliu pomaly odstráňte. Hotovo! Také jednoduché 😉 ! V našom blogu sa dozviete ako sme to zvládli my.

transfery decotrend

... a takto pekne sú zabalené 

transfery decotrend

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu