Novinky a trendy v interiérovom dizajne

Všimli ste si, že venujete čoraz viac pozornosti tomu, ako vyzerá váš interiér? Chcete byť originálny, inovatívny a snažíte sa vniesť do svojich príbytkov nový a jedinečný dizajn. Môžete mať krásny nábytok, super modernú sanitu, nadčasové podlahy či obkladačky. Ale to, čo dotvára tú pravú atmosféru domova, to pravé " orechové ", to sú doplnky a dekorácie. Výber doplnkov môže byť niekedy veľmi náročný a chaotický. A práve preto vám prinášame novinky, trendy a inšpirácie, pomocou ktorých vám podávame " pomocnú ruku " pri ich výbere. Tak sa nechajte viesť .... 

Vintage štýl v interiéri vás chytí za srdce 02.Nov,2018

Kúsok starého a klasického v tom dnešnom. Aj to je vintage. Prekrásny štýl bývania, ktorý sa čoraz viac dostáva do povedomia ľudí a teší sa veľkej obľube. Ak máte chuť na zmenu a páči sa vám romantika v podobe záplavy kvetov a pastelových farieb, rozhodne sa s týmto štýlom stotožníte nielen formou dekorácií, ale aj vo svojom šatníku.

Čítať viac

Dekorácie do bytu - čo u vás doma rozhodne nesmie chýbať? 12.Sep,2018

Na otázku, čo robí domov skutočným domovom, alebo čo by vo vašej domácnosti určite nemalo chýbať, dostanete množstvo najrozličnejších odpovedí. Isté však je, že k vytvoreniu domova, v ktorom sa budú dobre cítiť všetci členovia domácnosti sú potrebné desiatky zdanlivých maličkostí.

Čítať viac

Jeseň v interiéri, farby jesene a jesenné dekorácie 10.Sep,2018

Jeseň rozhodne nepatrí medzi nudné ročné obdobia. Práve naopak. Hýri najrôznejšími farbami a ponúka množstvo nezameniteľných vôní. Ak máte radi jeseň tak ako my, prinášame vám niekoľko tipov, ktoré vo vašom interiéri vyčarujú nádhernú atmosféru tohto pestrofarebného obdobia.

Čítať viac

Copyright © 2010 - 2018  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu