Novinky a trendy v interiérovom dizajne

Všimli ste si, že venujete čoraz viac pozornosti tomu, ako vyzerá váš interiér? Chcete byť originálny, inovatívny a snažíte sa vniesť do svojich príbytkov nový a jedinečný dizajn. Môžete mať krásny nábytok, super modernú sanitu, nadčasové podlahy či obkladačky. Ale to, čo dotvára tú pravú atmosféru domova, to pravé " orechové ", to sú doplnky a dekorácie. Výber doplnkov môže byť niekedy veľmi náročný a chaotický. A práve preto vám prinášame novinky, trendy a inšpirácie, pomocou ktorých vám podávame " pomocnú ruku " pri ich výbere. Tak sa nechajte viesť .... 

Námornícky štýl vnesie do interiéru sviežosť a kreativitu 16.Jun,2019

More, pláž a nekonečné dobrodružstvo - to všetko patrí k letu. Chcete kúzlo prázdnin cítiť každý deň? Stavte na ľahký a osviežujúci námornícky štýl, ktorý vás vtiahne do nezabudnuteľnej atmosféry!

Čítať viac

5 tipov, ako skrášliť kuchyňu: Tieto dekory ju premenia na štýlový priestor! 31.May,2019

Zariaďujete kuchyňu a túžite po trendy interiéri, ktorý nebude len typickým miestom na prípravu jedla? Ak ju chcete oživiť, vneste do nej zaujímavý akcent a pozdvihnite celý priestor na celkom novú úroveň. Aké doplnky a dekorácie do kuchyne vám v tom pomôžu?

Čítať viac

Moderný interiér? Zamerajte sa na steny, docielite veľký efekt! 01.Mar,2019

Voľbou moderných dekorácií na stenu do interiéru môžete razantne zmeniť atmosféru miestnosti. Neviete, ako začať? Vyberte si štýlové nástenné dekory! Vyzdvihnúť môžete len jednu stenu, priestor opticky zväčšiť, rozžiariť, alebo mu dodať optimistické ladenie. Ako na to?

Čítať viac

Darček na Valentína? Vneste do vášho domova romantiku a vášeň prostredníctvom obrazov! 08.Feb,2019

Romantické dekorácie boli so sviatkom všetkých zamilovaných späté odjakživa. Interiéru dokážu vdýchnuť kus srdca a najmä, obdarovanému budú neustále pripomínať lásku, s ktorou boli venované.

Čítať viac

Minimalistický štýl v interiéri je stále populárnejší 07.Jan,2019

Azda všetci približne vieme, čo ten minimalizmus asi môže byť. Hoci predpona „mini“ naznačuje čosi skromné, mylne sa domnievame, že je to tak doslova. Presvedčte sa o tom, že minimalistický štýl v interiéri je veľkolepý a zaváňa luxusom.

Čítať viac

Detská izba alebo krajina zázrakov 15.Dec,2018

Aj detské izbičky sú súčasťou našich príbytkov. So svojou charizmou dotvárajú náš domov ako dokonalá bodka. Nemali by sme zabudnúť, že je to svet našich detí, kde trávia svoje detstvo, mladosť i dospievanie. Taká menšia „krajina zázrakov“. Hrávame sa s nimi aj my, mali by sme sa tam preto cítiť uvoľnene, prirodzene, hravo a fantasticky.

Čítať viac

Blížia sa Vianoce. Čo (si) kúpite pod stromček? 30.Nov,2018

Najkrajšie sviatky roka sú čo nevidieť tu. Už iba pár dní a príde Ježiško. Nielen tí najmenší, ale aj my dospeláci, „horíme“ vo vnútri od zvedavosti, čo asi tento rok dostaneme. Veď sme celý rok poslúchali – darčeky musíme mať isté. Avšak to pravé kúzlo Vianoc sa deje už počas príprav, kedy zdobíme náš príbytok a svoje srdcia ešte viac otvárame svetu a láske

Čítať viac

Vintage štýl v interiéri vás chytí za srdce 02.Nov,2018

Kúsok starého a klasického v tom dnešnom. Aj to je vintage. Prekrásny štýl bývania, ktorý sa čoraz viac dostáva do povedomia ľudí a teší sa veľkej obľube.

Čítať viac

Jeseň v interiéri, farby jesene a jesenné dekorácie 10.Sep,2018

Jeseň rozhodne nepatrí medzi nudné ročné obdobia. Práve naopak. Hýri najrôznejšími farbami a ponúka množstvo nezameniteľných vôní. Ak máte radi jeseň tak ako my, prinášame vám niekoľko tipov, ktoré vo vašom interiéri vyčarujú nádhernú atmosféru tohto pestrofarebného obdobia.

Čítať viac

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu