Drevené rámy v rôznych farbách a rozmeroch

Rozmýšľate nad tým ako dodať svojmu interiéru jedinečný charakter tak, aby vyzeral príjemne a originálne? Svoje obrazy, plagáty, detské kresbičky, diplomy môžete pekne zavesiť na stenu v štýlovom drevenom foto ráme. Vytvoríte tak unikátne kompozície na stene, ktoré budú lahodiť každému oku. Rámovanie bude pre vás hračkou.

Nedržte grafiky a kresby detí zabudnuté v zásuvkách

Každá originálna grafika, obrázok od detičiek zo škôlky aj školy si zaslúži svoje viditeľné miesto v domácnosti. Keď k nej doladíte drevený rám v čiernej, bielej, hnedej farbe bude peknou spomienkou na stene, ktorá vo vás vyvolá príjemné emócie. Vytvorte si svoju vlastnú galériu zarámovaných obrázkov. Ak farba rámiku nie je podľa vášho gusta, stačí rámik premaľovať kriedovou alebo minerálnou farbou

Nájdite si čas na zavesenie fotografií na stenu

Máte všetky fotky iba v digitálnej forme? Vytlačte si tie naj zábery z dovolenky, z výletov, z osláv, alebo len milé momentky a pekne si ich orámujte, nech ich máte na očiach každý deň. Nemusíte ich vešať na stenu, niekedy fotka v drevenom fotorámiku vynikne aj umiestnená na komode alebo poličke.

Rámovanie si zamilujete

V našej ponuke nájdete kvlaitné rámy vyrobené z dreva. Vyberte si farbu a rozmer, ktorý vám najviac vyhovuje. Rámy môžete zavesiť vertikálne aj horizontálne. Drevo je nadčasové, pevné a stabilné, a vďaka tomu vaše obrázky, fotky aj grafiky budú po dlhé roky zdobiť interiér. Farby rámov aj rozmery navzájom kombinujte a vytvárajte si originálne kompozície. 

Drevený rám ako darček

Hľadáte darček pre blízku osobu? Dreveným rámom nič nepokazíte. Skúste ešte do rámika vložiť peknú fotku alebo vlastnú maľbu. takáto pozornosť darovaná zo srdca poteší viac ako fľaša vína. Pripravili sme pre vás aj bohatú ponuku plagátov, ktoré jednoducho vložíte do rámika z dreva a darček je hotový.

Copyright © 2010 - 2021  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu