Obrazy Top Novinky

  1 2 3  

103 produktov celkom

  1 2 3  

103 produktov celkom

Buďte v obraze a spoznajte novú kolekciu obrazov tlačených na plátne. Top motívy, trendy a inšpirácie. Možnosť výroby obrazu na mieru podľa vlastného rozmeru, obraz jednodielny aj viacdielny.

Nadchádzajúce trendy v oblasti obrazov a vzorov do interiéru sľubujú vzrušujúce možnosti pre každý domov. Ak hľadáte spôsob, ako osviežiť svoj priestor, tu sú niektoré novinky a trendy, ktoré sme pre vás vybprali a pripravili.

Abstraktné obrazy

Abstraktné obrazy sa stávajú stále obľúbenejšími, umožňujú voľnosť a vyjadrovanie v rôznych farbách a tvaroch. Skúste si vybrať obrazy, ktoré odrážajú váš osobný štýl a dodajte svojmu domovu moderný a štýlový vzhľad.

Geometrické vzory na obrazoch

vzory založené na geometrii sú stále v móde. Obrazy, kde sú trojuholníky, štvorce, a kruhy môžu vytvárať fascinujúce kompozície, ktoré pridávajú do vášho interiéru dynamiku a moderný nádych.

Obrazy Prírody

Obrazy inšpirované prírodou nikdy nevyjdú z módy. Rastliny, kvety, ale aj abstraktné reprezentácie prírodných prvkov môžu vytvoriť príjemné a uvoľňujúce prostredie vo vašej domácnosti.

Obrazy, kde dominujú výrazné Farby

Farby hrajú dôležitú úlohu v interiéri. Odvážte sa na výrazné farby, ktoré pridajú do vášho priestoru energiu a živý dojem. Neonové a pastelové odtiene na obrazoch sú momentálne veľmi populárne.

Kombinácia Textúr

Experimentujte s rôznymi textúrami na obrazoch. Kombinácia rôznych materiálov a techník môže vytvoriť zaujímavý vizuálny dojem, pridávať hmatový rozmer do vášho priestoru.

Pri výbere obrazov do interiéru si pamätajte, že dôležitý je váš osobný vkus a preferencie. Buďte kreatívni a nebojte sa experimentovať, aby ste vytvorili priestor, ktorý  bude útulný a príjemný.

Vedeli ste, že z týchto obrazov vám vieme vyrobiť fototapetu aj plagát na mieru? Kontaktujte nás  na info@decotrend.sk

Neprehliadnite aj našu stránku www.tapetymix.sk , kde nájdete bohatú ponuku s fototapetami na mieru.

 

 

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu