Zvieratá obrazy na stenu

  1 2 3 4 5  

199 produktov celkom

  1 2 3 4 5  

199 produktov celkom

Obrazy na stenu s motívom zvierat sú skvelou ponukou pre milovníkov interiérového dizajnu inšpirovaného svetom prírody. Zvierací vzor je výrazným prvkom pri aranžovaní a na obraze pôsobí zaujímavo. 

Obrazy zvierat

nás približujú k svetu divokej a intrigujúcej prírody. Častým motívom nástenných dekorácií bývajú fotografie či maľby exotických zvierat – slonov, tigrov, zebier. Ich dravosť prináša do interiéru energiu, temperament a robí ho výnimočným. Obľúbené sú obrazy so zvieratami a vtákmi s výrazným charakterom, medzi ktoré patrí vznešený kôň, kráľ zvierat lev, elegantný plameniak, hrdý páv, rebelský vlk, verný pes či prefíkaná líška. 
Fotografie zvierat sú nadčasovým a univerzálnym motívom obrazov na stenu. Ak ste milovníkmi prírody a obľubujete originálny klasický či minimalistický interiérový dizajn, obraz na plátne s domácimi miláčikmi alebo zvieratami z divočiny vám prenesie čarokrásnu faunu priamo do vášho domova. 
Hľadáte zaujímavú dekoráciu na stenu? Odporúčame umelecké obrazy s motívom divokých koní alebo exotických vtákov. Za zmienku stoja aj poľovnícke obrazy, ktoré v rustikálnom interiéri pôsobia vznešene a dominantne. 

Zvieratá na plátne

- budú vyzerať fantasticky v každej miestnosti domácnosti – v obývačke, v chodbe, v spálni. Detská izba je priam stvorená na zaplnenie obrázkami rôznych zvieratiek. Obľúbenými detskými miláčikmi sú mačičky, psíky, kone, motýle a medvede.
Fotografie určitých zvierat môžu dokonca byť sprievodným prvkom charakterizujúcim štýl interiéru. Napríklad soby sú typické pre škandinávsky dizajn, slony, šelmy a zebry pre interiér v etno štýle, obrazy s jeleňmi dodávajú atmosféru vidieckemu domčeku a plameniaky dopĺňajú interiér zariadený v duchu urban jungle.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu