Obrazy do obývačky

  1 2 3 4  

137 produktov celkom

19,00 €
  1 2 3 4  

137 produktov celkom

Obývačka je jednou z najdôležitejších miestností v dome či byte. Obraz umiestnený v nej vnímame svojím zrakom hádam najčastejšie, keďže sa tu stretáva celá rodina i priatelia. Obývacia izba tvorí srdce domácnosti, v tomto priestore sa uskutočňujú oslavy, spoločenské stretnutia, ale aj leňošenie a relax po ťažkom únavnom dni s rodinnými príslušníkmi. Prijímate tu hostí a iste vám bude záležať na tom, aby sa u vás cítili dobre, aby prichádzali aj odchádzali s príjemnými dojmami. Ak zariaďujete svoju obývačku, snažte sa, aby nebola len funkčná, ale aj esteticky pôsobiaca na vás i okolie.

A ako dosiahnuť súlad medzi funkčnosťou a vzhľadom? Jednou z možností sú neprehliadnuteľné obrazy na stenu, ktoré sú nadčasové a zostávajú módnym trendom v rôznych interiérových štýloch. Do obývacích izieb sú najvhodnejšie upokojujúce statické vzory vytvárajúce pocit šťastia a odpočinku.

Čo na stenu do obývačky?

Hľadáte zaujímavé inšpirácie ako osviežiť svoju obývačku? Vyhľadávanými sú motívy, ktoré sa zapáčia takmer každému, bez ohľadu na vek. Sú to vzory, ktoré v nás vyvolávajú príjemné pocity. Pohľad na levanduľové polia alebo romantické pláže nám pomáha zrelaxovať po celodennej práci. Zvieratá a farebné kvety nás napĺňajú optimizmom a vytvárajú dokonalé pozadie pre čas strávený v kruhu rodiny pri spoločných aktivitách a rozhovoroch. Obrazy veľkomiest, krajiniek a exotických destinácií v nás podnecujú túžbu a inšpiráciu na splnenie svojho dovolenkového sna.

Dávate prednosť moderným obrazom v obývačke?

Vhodne zvolená dekorácia do obývačky môže ukázať prednosti interiéru, podčiarknuť charakter miestnosti napríklad vo vidieckom alebo rustikálnom štýle či minimalizme. Dokáže nielen zvýrazniť interiér, ale aj náladu či životný štýl jeho majiteľov. Najkrajšie obrazy nedominujú v súčasnej dobe len stenám, ale čoraz častejšie je v obľube umiestňovať ich voľne položené na komode aj na zemi.

Pri výbere obrazov do obývacej alebo hosťovskej izby či salónu treba pamätať aj na to, že niekedy menej je viac a použiť ich na jednej, maximálne dvoch stenách, aby nevznikol  okolo nás presýtený efekt. Siahnite aj vy po lacnom obraze z našej ponuky a vytvorte si nástennou dekoráciou originálnu atmosféru vo vašom domove.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu