Fototapety na mieru

Nemáte radi tuctové veci? Hľadáte originálne riešenia? V našom eshope ponúkame stovky krásnych a jedinečných tapiet, ktoré vašu domácnosť pozdvihnú na iný level. Každá je iná, každý motív vás dostane trochu iným spôsobom.

Ak ale požadujete niečo naozaj ojedinelé, moment, ktorý sa len nevidí, potom určite voľte fototapety na mieru. Stačí nám vidieť, čo sa vám páči – motív, prípadne obľúbenú fotografiu dokážeme preniesť na tapetu, no ešte pred tým aj doladiť presne podľa vašich predstáv. Nevyhovuje vám farebná škála či smerovanie fotografie? Povedzte nám o tom a náš grafik sa s obrázkom pohrá tak, aby výsledný efekt korešpondoval s vašimi túžbami.

Nahota stien nie je vždy tým najlepším riešením. Spolupracujte s nami a ozvláštnite si interiér spôsobom doteraz nevídaným. V našej ponuke nájdete tapety z kvalitných materiálov, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, jednoduchou údržbou a farebnou stálosťou. Toto doma potrebujte.

Fototapeta na mieru je veľmi moderná a populárna. Tapeta a fotografia v jednom - vhodná do obývačky, do detskej izby, do kuchyne, do kancelárie, do komerčných priestorov, obchodov. Novodobá technológia nám umožňuje tlač na materiály, ktoré sú odolné voči vode, natrhnutiu, nečistote a hlavne sú ekologické. Fototapety sa dajú lepiť na stenu, na nábytok, na vstavanú skriňu, na sklo, na dvere a všade tam, kde máme väčšiu plochu a chceme ju skrášliť a spríjemniť si tým bývanie, interiér. Firma DECOTREND Vám ponúka na výber fototapety do Vášho interiéru, ktoré nájdete v kategóriach na ľavej strane v menu. Ponúkame Vám taktiež možnosť vyrobenia fototapety na mieru z vlastneho motívu prípadne z fotografie. Na požiadanie vieme aj farbu, otočiť zrkadlovo alebo inak upraviť Vašu fotografiu. Stačí nás kontaktovať s Vašou individuálnou požiadavkou na info@decotrend.sk Prípadne nám zavolajte na číslo 0948504403 radi Vám pomôžeme.

Ponúkame Vám aj výrobu fototapety na mieru z Vášho motívu, ktorý nám stačí zaslať mailom na našu adresu info@decotrend.sk. Ak ste sa rozhodli skrášliť Váš interiér vlastnou fotografiou na veľkej stene ste na správnom mieste. Vieme Vám vyrobiť fototapetu na mieru z vlastnej fotografie. Pošlite nám fotografiu a my Vám napíšeme aký maximálny rozmer vieme spraviť. Nezabúdajte - čím vyššia je kvalita fotografie a objem dát je vysoký tým lepší je výsledný efekt na fototapete.

A ako celý proces funguje ?

 1. Pošlite nám fotografiu, motív, obrázok na info@decotrend.sk  pripadne cez www.uschovna.cz aj s popisom čo konkrétne chcete s Vašim motivom spraviť.
 2. Spracujeme ho graficky podľa Vašej požiadavky a pošleme Vám na mail náhľad ako bude fototapeta vyzerať spolu s cenovou kalkuláciou.
 3. Po Vašom odsúhlasení vyrobíme fototapetu podľa schváleného návrhu.
 4. O expedovaní tovaru Vás budeme informovať deň vopred prostredníctvom mailu.

Latexová fototapeta

 1. Trvácne farby, vodeodolná, odolná voči oteru. Fototapetu môžete pretrieť navlhčenou handričkou. Je vhodná na hladkú stenu kde máte ako podklad sádrovú stierku prípadne jemne zrnitú stenu "pucovku". Taktiež je vhodná na sadrokartón. Nie je vhodná na hrubozrnné omietky. Ideálna je na stenách interiéru bez štruktúry /zrnitosti/.
 2. Gramáž : 212g/m2
 3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1cm do 148cm. Ak bude mať Vaša fototapeta rozmer 260cm x 260cm bude rozdelená na dve rovnaké časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné aj na manipuláciu a samotné lepenie fototapety.
 4. Spôsob lepenia: S preložením 1 cm. PDF na stiahnutie
 5. Lepidlo na použitie: odporúčame lepidlo značky METYLAN /special/.

Samolepiaca fototapeta

 1. Ideálna do interiéru na všetky hladké povrchy nábytok, vstavané skrine, šatníky, zrkadlo, dvere, sklo, výklad v obchode. Je pružná, elastická, vodeodolná a má trvácne farby. Smelo ju možete ošetriť aj mokrou handričkou. Samolepiaca fototapeta sa použiva na kuchynske zásteny, šatníky, vstavané skrine, renovácia nábytku, dverí, okná a na rôzne použitie... atď. Nedoporučujeme ju lepiť na steny a už vôbec nie na steny so štrukturovaným povrchom.

   
 2. Hrúbka: 100 mikrónov
 3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1cm do 133cm.. Ak bude mať tapeta rozmer 260cm x 260cm, bude rozdelená na dve rovnaké časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné aj na manipuláciu a samotné lepenie fototapety.
 4. Spôsob lepenia: S preložením 1 cm. PDF na stiahnutie

Vinylová fototapeta

 1. Je to fototapeta, ktorá je výborná do kuchyne, kúpelne a všade kde je vlhkejšie prostredie. Môžete ju smelo umývať, má stálu farebnosť, vodeodolná, odolná voči oteru. Ďalšou výhodou je to že je paropriepustná. Je vhodná ako na steny s hladkou a jemne zrintou štruktúrou. Pri gramáži 350g/m2 dokáže táto fototapeta zakryť aj ôzne nerovnosti na stenách a dá sa nalepiť aj na hrubšiu omietku.
 2. Gramáž : 350g/m2
 3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1 cm do 126cm. Ak bude mať Vaša fototapeta rozmer 250cm x 260cm bude rozdelená na dve rovnaké časti o rozmeroch 125cm x 260cm + 125cm x 260cm. Je to vhodné na lepšiu manipuláciu a lepenie fototapety.
 4. Spôsob lepenia: Vinylová fototapeta sa lepí bez zakladania /preloženia/  PDF na stiahnutie
 5. Lepidlo na použitie: odporúčame lepidlo značky METYLAN /special/

Vliesová fototapeta

 1. Trvácne farby, vodeodolná, odolná voči oteru. Fototapetu môžete pretrieť navlhčenou handričkou. Je vhodná na hladkú stenu kde máte ako podklad sádrovú stierku prípadne jemne zrnitú stenu "pucovku". Taktiež je vhodná na sadrokartón. Nie e vhodná na hrubozrnné omietky. Ideálna je na stenách interiéru bez štruktúry /zrnitosti/.
 2. Gramáž : 190g/m2
 3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1 cm do 150cm. Ak bude mať fototapeta rozmer 280cm x 250cm bude rozdelená na dve rovnaké časti s rozmermi 140cm x 250cm + 140cm x 250cm.
 4. Spôsob lepenia: bez zakladania. Odporúčame lepidlo METYLAN /direct/.  PDF na stiahnutie
 5. Požiarna klasifikácia podľa EN 13501-1, Certifikované podľa Oeko-Tex 100, trieda IV produkt
 6. Vliesové tapety hladké sú vyrobené zo špeciálnej celulózy spojenej s vlákninou

Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky https://stock.adobe.com/sk/
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@decotrend.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou. Môžete nám zavolať v pracovné dni /pondelok - piatok/ od 8:00 do 16:00  na telefónne číslo 0948 504 403 radi Vám pomôžeme.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu