Papierové fototapety na steny

  1 2 3 4 5  

1060 produktov celkom

  1 2 3 4 5  

1060 produktov celkom

Lacné fototapety

Ľudia mali už od dávnych čias v sebe akúsi túžbu po zobrazovaní okolitého sveta. Všetko začalo rituálnymi maľbami v staršej dobe kamennej a pokračovalo prvými jednoduchými vzormi, kruhmi, oblúčikmi či inými ornamentami. Rituálne motívy sa časom zmenili na dekoračné a steny jaskýň vystriedal papier.

Áno, prvé tapety sa maľovali ručne na papier a rozmach zažívali najmä koncom 15.storočia, kedy zdobili nie len steny, ale aj knižnice alebo skrine a pripevňovali sa pomocou medených klinčekov. Od tých čias však kvalita a prevedenie tapiet zaznamenalo značný progres, ktorý sa odzrkadľuje aj  v našej ponuke. Spoznajte to najlepšie, čo sa dá v segmente tapiet na Slovensku dostať. U nás si máte možnosť vybrať nie len z tisícov vzorov a farieb, ale tiež niekoľkých druhov materiálov, ktoré z tapiet robia univerzálne použiteľnú ozdobu stien každého interiéru.

Papierové fototapety. Aj Vy ste postrehli renesanciu v dekorovaní stien papierovými tapetami na stenu? Ak máte v pláne zmeniť atmosféru izby, bytu, či domu a potrebujete lacné riešenie, papierové fototapety určite využijete. V našej ponuke nájdete zaujímavé licencované fototapety vyrobené z kvalitného papiera od renomovaných výrobcov ako je Komar, švajčiarska firma Wizard, atď. Vďaka širokej škále motívov, je papierová tapeta vhodná do každého interiéru. Tapety v tejto ponuke sa už vyrábajú na báze kvalitného papiera obohateného o vliesové vlákna. Našim cieľom je prispôsobiť ponuku k individuálnym potrebám nášho zákazníka. Kolekcia tapiet v e-shope decotrend osloví náročných aj menej náročných klientov. Našimi tapetami môžete dekorovať spálňu, pracovňu, obývaciu aj detskú izbu. Stačí si len vybrať.  Výrazné farby, motívy a grafika úplne zmenia atmosféru Vášho domova. V kolekcii s tapetami nájdete jedinečné dizajny pre Váš domov.

Presvedčte sa, že tapety zďaleka nepatria do starého železa ani do zberu papiera. Práve naopak, ich použitie v interiéroch je pre každého dizajnéra výzvou, ktorá sa neodmieta. Zdobiť steny účelne a zároveň vkusne a elegantne totiž nie je vôbec jednoduché. S našimi tapetami to ale ide akosi lepšie. Hoci aj jedna vytapetovaná stena dodá interiéru nový šmrnc a nečakaný vzhľad. Takéto riešenie je moderné a do každej izby prinesie svieži vizuálny vánok. Nakoniec, pri každej tapete z našej ponuky uvádzame aj niekoľko modelových fotografií jej použitia v miestnosti.

Zabudnite už na staré, nevkusné tapety, ktoré sa každú chvíľu odliepali a zanechávali za sebou viac škody ako úžitku. Moderný trend sa uberá celkom opačným smerom, ktorý velí štýlu, dokonalej reprodukcii a bezchybnej funkčnosti. Naše tapety sú trendovým interiérovým doplnkom, s ktorým zažijete len príjemné starosti – napríklad pri výbere. Už viete aký štýl tapety by sa najlepšie vynímal vo vašej izbe?

Copyright © 2010 - 2018  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu