Obraz ako dekorácia na stenu

  1 2 3 4 5  

3810 produktov celkom

  1 2 3 4 5  

3810 produktov celkom

OBRAZY NA STENU

Každý Obraz je vyrobený z vysokokvalitného plátna Canvas, farebnosť na obraze je stála, koloristika pestrá. Plátno je natiahnuté na sušenom drevenom ráme a zároveň prekrýva aj bočné strany obrazu. Obraz , ktorý od nás obdržíte, môžete zavesiť na stenu, bez nutnosti ďalšieho rámovania. Vďaka precíznej vyýrobe naše obrazy spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších klientov. Všetky obrazy na stenu vyrábame na mieru aj z vlastnej fotografie, môžete si vybrať rozmer, počet dielov, z ktorého sa bude obraz skladať a upravíme Vám aj farebnosť. Steny so zaveseným obrazom oživia každý interiér. V našej ponuke nájdete aj unikátne motívy, ktoré sú dostupné iba v našom eshope.

Pestrá ponuka obrazov do obývačky, do spálne. Naše obrazy zdobia aj jedálne, kuchyne, hotely, reštaurácie. Vyniknú v komerčných priestoroch aj v kancelárii. Nezabudnite pri dekorovaní detskej, alebo študentskej izby na pekný obraz pre Vaše deti.

Chcete priniesť do vášho domova krásu a jedinečný štýl? Naše obrazy na stenu vám ponúkajú práve to! Sú perfektným doplnkom pre vyjadrenie vašej osobnosti a prenášanie jedinečného vnútorného sveta na vaše steny. Naše obrazy sú vytvorené s láskou a precíznosťou, vďaka čomu pôsobia dojmom originálnosti a autenticity. Každý detail je premyslený a každý dizajn je starostlivo vybraný, aby sa hodil do každého interiéru a pritom zanechal výnimočný dojem.

S našimi fotoobrazmi na stenu máte možnosť zmeniť a oživiť akýkoľvek priestor. Bez ohľadu na to či ide o váš obývací priestor, spálňu, kanceláriu alebo kuchyňu, naše obrazy prinesú novú dimenziu a štýl do každého miesta. V ponuke máme široký výber motívov - od abstraktných a moderných diel po prírodné scenérie a mestské impozantné pohľady. Vďaka tomu si môžete vybrať presne taký obraz, ktorý vystihuje váš vkus a spĺňa vaše očakávania.

Obrazy z našej ponuky sú navyše vyrobené z kvalitných materiálov, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Ich jednoduchá inštalácia umožňuje rýchle a pohodlné umiestnenie na vaše steny.

Tak neváhajte a vytvorte si dokonalú atmosféru vo vašom domove s našimi obrazmi na stenu. Objednajte si jedinečný kúsok, ktorý vám dodáva radosť a vnáša estetickú hodnotu do vášho života.

Ak ste medzi tisíckami obrazov v našom eshope nenašli ten svoj vysnívaný, ponúkame vám ešte ďalšiu možnosť: Navštívte fotobanku https://stock.adobe.com/sk/ a skúste pohľadať vhodný motív tam. Stačí, ak nám zašlete číslo vami vybraného obrázku (nachádza sa v ľavej spodnej časti každého obrázku), prípadne link a rozmer obrazu, na email info@decotrend.sk a my vám zdarma zašleme grafický náhľad aj s cenovou ponukou.

Ak máte otázku ohľadom obrazu na stenu napíšte nám na info@decotrend.sk
Alebo nám môžete zavolať v pracovné dni /pondelok - piatok/ od 8:00 do 16:00  na telefónne číslo 0948 504 403 radi Vám pomôžeme.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu