Interiér 2018 - referencie a realizácie

Referencie od našich skvelých zákazníkov za rok 2018. Aj v tomto roku sa naši klienti podelia o fotografie svojich interiérov s našimi doplnkami - či už sú to tapety, obrazy, šablóny, nálepky, ... Ďakujeme za pekné fotky a inšpirácie pre Vás!

Pani Adriana, Chmeľov: "Objednala som si tapetu na schody, je perfektná. Dodali mi ju presne podľa rozmerov na mieru. super odporúčam. Ak komunikácia je na vysokej úrovni" ( Tapeta Eiffelova veža samolepiaca na schody )

Pán Denis, Veľká Mača: "Musim sa naozaj verejne podakovat tejto spolocnosti. Ich ustretovost,promtnost a vlastne samotne jednanie so zakaznikom od uskutocnenia po vybavenie objednavky bolo na palec hore 👍Radost u nich nakupovat. Doporucujem,aj co sa tyka tapiet,silna kvalita.Dakujem" ( samolepiaca tapeta na dvere 102x260cm)                                                                                                    

pani Ivana : " Dakujeme,Decotrend za krásnu tapetu do nášho DC-Slniečko v Ružomberku! " ( papierová tapeta safari)
pani Lucia: Mám úžasný obraz, ešte krajší ako na internete, nádherné farby, ako by bol ozaj živý :) veľká spokojnost z mojej strany :) doporučujem :)
Pán Rado: " Konečné dielo ta eiffelová veža je nádherná dakujem " ( tapeta na mieru Eiffelova veža )
Pán Michal: " Objednaný tovar prišiel v poriadku, zodpovedal návrhu, s vyhotovením som spokojný. Rozmýšľam nad ďalšou objednávkou."
Pán Tomáš: " Dobré jednanie, rýchle dodanie , obraz spĺňal všetko tak ako sme chceli , veľmi dobre je možnosť si vybrať veľkosť obrazu. Veľká spokojnosť Ďakujeme."
Pán Lukáš: "Som velmi spokojny s pristupom obchodu a v komunikacii smerom k zakaznikovi, ktory je na vysokej urovni. Mozem len odporucat."
Pani Dominika, Horná Ves : "V prílohe Vám posielam krásnu tapetu vašej výroby. radosť z "vianočného" darčeka bola postačujúca. Prajem veľa spokojných zákazníkov. " ( latexová tapeta 400x230cm ). radosť z "vianočného" darčeka bola postačujúca. Prajem veľa spokojných zákazníkov. " ( latexová tapeta 400x230cm )
 

Copyright © 2010 - 2018  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu