Obraz Tank zs18601

:

61,00 €

vyrobíme a dodáme do 10 pracovných dní doprava od 3€ ale aj zadarmo

PANORAMATICKÝ OBRAZ NA STENU

Panoramatické výjavy sa v maliarstve objavovali už okolo 20 roku nášho letopočtu, o čom svedčia nálezy dochovaných nástenných malieb z okolia Pompejí. Moderné umenie interpretuje pojem „panoráma“ aj ako akýkoľvek široký pohľad (rozhľad alebo výhľad) na krajinu či určitý celok, často sa ale týmto pojmom označuje aj širokouhlá prezentácia obrazu.

A to je prípad aj našich panoramatických obrazov. V prípade, že máte k dispozícii rozmernejšiu stenu a nechcete ju zaplniť len tak niečím, odporúčame vám vybrať si nejaký z obrazov práve z tejto kategórie. Viac ako 600 panoramatických obrazov, to sa nevidí len tak. Aby ste v nich mali lepší prehľad, roztriedili sme ich do niekoľkých prehľadných kategórií:

• Príroda: Raz darmo, tie najkrajšie panoramatické pohľady ponúkne jedine príroda. Presvedčte sa o tom aj vy. Panoráma Tatier, charakteristicky sfarbeného levanduľového poľa, alebo krajiny pri západe slnka – čomu by ste dali prednosť?

• Vesmír: Panoramatické obrazy vesmíru sú tajomné a zároveň vzrušujúce. Ponúkajú krásne kontrasty farieb a vyvracajú mylný dojem, že čierna do interiéru nepatrí. Opak je pravdou a je treba si tento fakt pripustiť – rovnako ako úžas z nekonečnosti vesmíru…

• Šport: Fenomén modernej doby, ponúkajúci množstvo zážitkov a prekvapivých rozuzlení. Ak milujete šport v akejkoľvek podobe, určite si zamilujete aj túto výtvarnú. Vyžívajte sa v gracióznosti pohybu, ktorú zobrazujú panoramatické obrazy s motívom rôznych športov.

Neváhajte a nazrite aj do ostatných kategórií. Kde inde môžete získať novú perspektívu a pohľad na vec ako v oddelení panoramatických obrazov? Rozšírte svoje obzory a zbierku umenia a dekorácií aspoň o jedno krásne umelecké dielo. Kvalita prevedenia a vizuálna hodnota sú momenty, ktoré vám obrazy od nás zaručia.

Hľadáte skvelý interiérový doplnok, ktorý by vaše bývanie povýšil do nových, netušených dimenzií? Práve ste ho našli. Moderné obrazy v našej ponuke sú ako stvorené pre rôzne typy interiérov. Ich zavesením na stenu získa svieži nádych tak moderný interiér, ako aj príbytok v štýle vintage. Spojenie umenia a modernej techniky nám nie je vonkoncom cudzie, preto aj sú naše obrazy tlačené na plátno pomocou moderných digitálnych technológií. Samozrejme, že vysoká kvalita a dokonalé rozlíšenie sú zaručené. Zaveste si na stenu štýlový obraz a pozitívnu zmenu zbadáte okamžite. U nás si skutočne máte z čoho vyberať: či už to budú abstraktné obrazy, za ktoré by sa nehanbil ani kráľ abstrakcie Jackson Pollock, alebo obrazy s motívom prírody, kvetov, architektonických skvostov či ďalšie skvelé diela. Obrazy vieme vyhotoviť aj v trendovom troj alebo päťdielnom prevedení, prípadne podľa vašich požiadaviek.

Daruj krv, daruješ život, daruj obraz, daruješ radosť. Áno, aj takto by sa to dalo povedať. Obrazy na stenu sú totiž vskutku netypickým spôsobom, ako si uctiť svojho blízkeho. Darovali ste už niekedy obraz? Tak to skúste. Myslíme si, že príjemne prekvapenie zažijete nie len vy, ale aj človek, ktorého krásnym obrazom obdarujete.

Pracujte na vizuálnej stránke vášho bývania a pretvorte si ho na obraz, ktorý sa páči práve vám. Bývať krajšie totiž znamená bývať lepšie.

Ak ste medzi tisíckami obrazov v našom eshope nenašli ten svoj vysnívaný, ponúkame vám ešte ďalšiu možnosť: Navštívte fotobanku www.fotolia.com a skúste pohľadať vhodný motív tam. Stačí, ak nám zašlete číslo vami vybraného obrázku (nachádza sa v pravej spodnej časti každého obrázku), prípadne link a rozmer obrazu, na email info@decotrend.sk a my vám zdarma zašleme grafický náhľad aj s cenovou ponukou.

Ak máte otázku ohľadom obrazu na stenu napíšte nám na info@decotrend.sk
Alebo nám môžete zavolať v pracovné dni /pondelok - piatok/ od 8:00 do 16:00  na telefónne číslo 0948 504 403 radi Vám pomôžeme.

Obraz na stenu.

Používame plátno ktoré má vysokú belosť a dobrú ohybnosť. Štruktúra plátna imituje maliarske plátno. Je robustné a dobre absorbuje farbivo. Vzhľadom k svojej vysokej kvalite je najpoužívanejšie médium pre výrobu fotografických obrazov.

Plátno je ručne natiahnuté na napínaci rám /blindrám/.
Rám je zo suchého borovicového dreva o šírke 450mm a hrúbke 220mm. Vďaka suchému drevu obraz nie je ťažký.

Na vyhotoveniu obrazu používame zakúpene fotografie vo vysokom rozlíšení. To nám zaručuje ostrosť na obraze.
Boky obrazu sú tiež potlačené a preto nie je vidno napínací rám. Obraz nám na stene vyzerá ako 3D obraz.

Na tlač obrazu používame ekologické farby bez zápachu.

Vyrobený obraz bezpečne zabalíme a pošleme k Vám.
Každý obraz je v priebehu transportu zabezpečený aj poistením.

Obrazy vyrábame na mieru podľa želania zákazníka. Váš nový obraz vyrobíme a doručíme od 2 do 6 dní.

V našej ponuke si môžete vybrať z veľa dostupných rozmerov.
Od najmenšieho 30x30 cm až po najväčší 160x90 cm

Vyrobíme Vám aj obraz z vlastnej fotografie. Stačí nam poslať fotografiu a Vami požadovaný rozmer na info@decotrend.sk

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@decotrend.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948504403, radi Vám poradíme, pomôžeme

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu