Panoramatický obraz 1395m

:

17,00 €

vyrobíme a dodáme do 10 pracovných dní doprava od 3€ ale aj zadarmo

OBRAZY NA STENU

Hľadáte skvelý interiérový doplnok, ktorý by vaše bývanie povýšil do nových, netušených dimenzií? Práve ste ho našli. Moderné obrazy v našej ponuke sú ako stvorené pre rôzne typy interiérov. Ich zavesením na stenu získa svieži nádych tak moderný interiér, ako aj príbytok v štýle vintage. Spojenie umenia a modernej techniky nám nie je vonkoncom cudzie, preto aj sú naše obrazy tlačené na plátno pomocou moderných digitálnych technológií. Samozrejme, že vysoká kvalita a dokonalé rozlíšenie sú zaručené. Zaveste si na stenu štýlový obraz a pozitívnu zmenu zbadáte okamžite. U nás si skutočne máte z čoho vyberať: či už to budú abstraktné obrazy, za ktoré by sa nehanbil ani kráľ abstrakcie Jackson Pollock, alebo obrazy s motívom prírody, kvetov, architektonických skvostov či ďalšie skvelé diela. Obrazy vieme vyhotoviť aj v trendovom troj alebo päťdielnom prevedení, prípadne podľa vašich požiadaviek.

Umenie oddávna pôsobilo na ľudí očarujúco, to maliarske nevynímajúc, veď patrí k vôbec najstarším formám umeleckého prejavu ľudstva. Niet sa preto čomu diviť, že každý človek so zmyslom pre vkus, štýl a detail o obrazoch na stenu ako dekoračnom prvku interiéru už niekedy uvažoval.

Spravili ste dobre, že ste zavítali na stránky eshopu Decotrend. Pripravte sa ale na to, že tu možno strávite pár desiatok minút. Sme však presvedčení, že budú príjemné, veď na výber máme viac ako 4500 obrazov s jedinečnými motívmi. Kvôli lepšiemu prehľadu sme diela zoradili do niekoľkých charakteristických kategórií:

• SPA – Feng Shui: Čo iné ako harmóniu a pokoj by umenie malo do interiérov prinášať? Obrazy Feng Shui to dokonale spĺňajú. Sú ideálnym zosobnením myšlienok prastarého východného učenia, ktoré citlivo pracuje s energiami a atmosférou v priestoroch, v ktorých sa zdržujú ľudia. Feng Shui obrazy preto odporúčame najmä do spální a miestností určených na relax.

• Láska: Cit zo všetkých citov najvrúcnejší je najčastejšie sa opakujúcim motívom v umení. Aj v tom výtvarnom. V kategórii „Láska“ nájdete obrazy, ktorých motívy sú príznačným zosobnením náklonnosti. Ak milujete motív srdca, budete milovať aj tieto obrazy – mnohým totiž dominuje práve tvar srdca.

• 3D: Trojrozmerné obrazy oživia akýkoľvek interiér, ktorý pôsobí priveľmi stroho a plocho. Tieto diela pracujú s výškou, šírkou j hĺbkou tak pôsobivo, že vás úplne vtiahnu do deja. Plnosť, sýtosť a nevšednosť sú tri momenty, ktoré azda najlepšie charakterizujú 3D obrazy. Skvele sa hodia najmä do modernejšie ladených príbytkov v minimalistickom štýle, kde výborne plnia úlohu ohniskového bodu miestnosti.

To, samozrejme, nie je všetko. Máme k dispozícii aj štýlovú grafiku, detailné makro, majestátne pôsobiace sakrálne maľby, tajomné vesmírne motívy, kulinárske výjavy, do ktorých sa budete chcieť zahryznúť a ešte oveľa viac.

Daruj krv, daruješ život, daruj obraz, daruješ radosť. Áno, aj takto by sa to dalo povedať. Obrazy na stenu sú totiž vskutku netypickým spôsobom, ako si uctiť svojho blízkeho. Darovali ste už niekedy obraz? Tak to skúste. Myslíme si, že príjemne prekvapenie zažijete nie len vy, ale aj človek, ktorého krásnym obrazom obdarujete.

Pracujte na vizuálnej stránke vášho bývania a pretvorte si ho na obraz, ktorý sa páči práve vám. Bývať krajšie totiž znamená bývať lepšie.

Ak ste medzi tisíckami obrazov v našom eshope nenašli ten svoj vysnívaný, ponúkame vám ešte ďalšiu možnosť: Navštívte fotobanku www.fotolia.com a skúste pohľadať vhodný motív tam. Stačí, ak nám zašlete číslo vami vybraného obrázku (nachádza sa v pravej spodnej časti každého obrázku), prípadne link a rozmer obrazu, na email info@decotrend.sk a my vám zdarma zašleme grafický náhľad aj s cenovou ponukou.

Ak máte otázku ohľadom obrazu na stenu napíšte nám na info@decotrend.sk
Alebo nám môžete zavolať v pracovné dni /pondelok - piatok/ od 8:00 do 16:00  na telefónne číslo 0948 504 403 radi Vám pomôžeme.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu