Farebné fototapety 6241

:

61,00 €

vyrobíme a dodáme do 10 pracovných dní doprava od 3€ ale aj zadarmo

PANORAMATICKÝ OBRAZ NA STENU

Panoramatické výjavy sa v maliarstve objavovali už okolo 20 roku nášho letopočtu, o čom svedčia nálezy dochovaných nástenných malieb z okolia Pompejí. Moderné umenie interpretuje pojem „panoráma“ aj ako akýkoľvek široký pohľad (rozhľad alebo výhľad) na krajinu či určitý celok, často sa ale týmto pojmom označuje aj širokouhlá prezentácia obrazu.

A to je prípad aj našich panoramatických obrazov. V prípade, že máte k dispozícii rozmernejšiu stenu a nechcete ju zaplniť len tak niečím, odporúčame vám vybrať si nejaký z obrazov práve z tejto kategórie. Viac ako 600 panoramatických obrazov, to sa nevidí len tak. Aby ste v nich mali lepší prehľad, roztriedili sme ich do niekoľkých prehľadných kategórií:

• Príroda: Raz darmo, tie najkrajšie panoramatické pohľady ponúkne jedine príroda. Presvedčte sa o tom aj vy. Panoráma Tatier, charakteristicky sfarbeného levanduľového poľa, alebo krajiny pri západe slnka – čomu by ste dali prednosť?

• Vesmír: Panoramatické obrazy vesmíru sú tajomné a zároveň vzrušujúce. Ponúkajú krásne kontrasty farieb a vyvracajú mylný dojem, že čierna do interiéru nepatrí. Opak je pravdou a je treba si tento fakt pripustiť – rovnako ako úžas z nekonečnosti vesmíru…

• Šport: Fenomén modernej doby, ponúkajúci množstvo zážitkov a prekvapivých rozuzlení. Ak milujete šport v akejkoľvek podobe, určite si zamilujete aj túto výtvarnú. Vyžívajte sa v gracióznosti pohybu, ktorú zobrazujú panoramatické obrazy s motívom rôznych športov.

Neváhajte a nazrite aj do ostatných kategórií. Kde inde môžete získať novú perspektívu a pohľad na vec ako v oddelení panoramatických obrazov? Rozšírte svoje obzory a zbierku umenia a dekorácií aspoň o jedno krásne umelecké dielo. Kvalita prevedenia a vizuálna hodnota sú momenty, ktoré vám obrazy od nás zaručia.

Hľadáte skvelý interiérový doplnok, ktorý by vaše bývanie povýšil do nových, netušených dimenzií? Práve ste ho našli. Moderné obrazy v našej ponuke sú ako stvorené pre rôzne typy interiérov. Ich zavesením na stenu získa svieži nádych tak moderný interiér, ako aj príbytok v štýle vintage. Spojenie umenia a modernej techniky nám nie je vonkoncom cudzie, preto aj sú naše obrazy tlačené na plátno pomocou moderných digitálnych technológií. Samozrejme, že vysoká kvalita a dokonalé rozlíšenie sú zaručené. Zaveste si na stenu štýlový obraz a pozitívnu zmenu zbadáte okamžite. U nás si skutočne máte z čoho vyberať: či už to budú abstraktné obrazy, za ktoré by sa nehanbil ani kráľ abstrakcie Jackson Pollock, alebo obrazy s motívom prírody, kvetov, architektonických skvostov či ďalšie skvelé diela. Obrazy vieme vyhotoviť aj v trendovom troj alebo päťdielnom prevedení, prípadne podľa vašich požiadaviek.

Daruj krv, daruješ život, daruj obraz, daruješ radosť. Áno, aj takto by sa to dalo povedať. Obrazy na stenu sú totiž vskutku netypickým spôsobom, ako si uctiť svojho blízkeho. Darovali ste už niekedy obraz? Tak to skúste. Myslíme si, že príjemne prekvapenie zažijete nie len vy, ale aj človek, ktorého krásnym obrazom obdarujete.

Pracujte na vizuálnej stránke vášho bývania a pretvorte si ho na obraz, ktorý sa páči práve vám. Bývať krajšie totiž znamená bývať lepšie.

Ak ste medzi tisíckami obrazov v našom eshope nenašli ten svoj vysnívaný, ponúkame vám ešte ďalšiu možnosť: Navštívte fotobanku www.fotolia.com a skúste pohľadať vhodný motív tam. Stačí, ak nám zašlete číslo vami vybraného obrázku (nachádza sa v pravej spodnej časti každého obrázku), prípadne link a rozmer obrazu, na email info@decotrend.sk a my vám zdarma zašleme grafický náhľad aj s cenovou ponukou.

Ak máte otázku ohľadom obrazu na stenu napíšte nám na info@decotrend.sk
Alebo nám môžete zavolať v pracovné dni /pondelok - piatok/ od 8:00 do 16:00  na telefónne číslo 0948 504 403 radi Vám pomôžeme.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu