Vinylové tapety na stenu

  1 2 3 4 5  

1308 produktov celkom

  1 2 3 4 5  

1308 produktov celkom

Vinylové tapety na stenu

Vinylovú tapetu odporúčame na stenu do kuchyne, do kúpeľne, do obývačky alebo do spálne. Môžete ju lepiť aj na steny s omietkou /pucovkou/, hladké sádrové stierky, omietka bez náteru. Vinylové fototapety majú skvelú schopnosť prekrytia napríklad aj popraskaných stien a dajú sa použiť aj na mierne krivé steny. Je vedeodolná, odolná voči oteru a farebne stála. Vinylovú fototapetu môžete pretrieť aj vlhkou handričkou. Hrúbka vinylovej fototapety je až 350g/m2. Prevedenie je hladká štruktúra /najčastejšie používaná/. Ak máte záujem o vinylovú fototapetu štrukturovanú ako je napríklad štruktúra piesku, plátna, pokrčenia, atď. na požiadanie vieme vyrobiť fototapetu štrukúrovanú alebo z vlastnej fotografie. Stačí si len vybrať z našej ponuky prípadne nás kontaktovať s Vašou individuálnou požiadavkou.

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@decotrend.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

Technické parametre vliesovej fototapety:

1. Farebosť stála, umývateľnosť, odolnosť voči oteru, vodeodolnosť, prepúšťa paru aj vlhkosť
2. Fototapeta vinylová - Gramáž 350g/m2
3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1 cm do 130cm . Ak bude mať Vaša fototapeta rozmer 260cm x 260cm bude rozdelená na dve časti o rozmeroch 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné na lepšiu manipuláciu a lepenie fototapety.
4. Vinylová fototapeta sa lepí bez zakladania /preloženia/

Copyright © 2010 - 2017  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu