Fototapeta na stenu latexová

  1 2 3 4 5  

1300 produktov celkom

22,70 €
22,70 €
  1 2 3 4 5  

1300 produktov celkom

Fototapeta na stenu latexová

Latexová fototapeta na stenu je trvácna, farebne stála, odolná voči oteru a odolná voči vode. Fototapetu môžete jemne pretrieť navlhčenou handričkou. Latexová fototapeta je vhodná na stenu do obývačky, do kuchyne, do detskej izby, do obchodných alebo kancelárskych priestorov. Technológia daného materiálu nám spolu s ekologickou tlačou ponúka najjednoduchšie a najdostupnejšie riešenie dekorovania stien. Fototapeta sa lepí klasickými lepidlami na fototapety. Záleží na tom, kde ju chceme nalepiť. Hrúbka daného materiálu je až 212g/m2 čo nám zabezpečuje aby sa fototapeta neroztrhla pri lepení. Pri samotnom lepení zakladáme fototapetu 1cm. Na požiadanie vieme vyrobiť fototapetu z vlastnej fotografie prípadne nás kontaktovať s Vašou individuálnou požiadavkou.

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@decotrend.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

Technické parametre vliesovej fototapety:
1. Trvácne farby, vodeodolná, odolná voči oteru, ekologická. Fototapetu môžete jemne pretrieť navlhčenou handričkou.
2. Gramáž : 212g/m2
3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1 cm do 130cm. Ak bude mať Vaša fototapeta rozmer 260cm x 260cm bude rozdelená na dve časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm.
4.Lepenie je so založením 1 cm. /pozri záložku - kde sa používa + FAQ /

Copyright © 2010 - 2017  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu