Vodolepiace fototaoety s lepidlom aktivovaným vodou

  1 2 3 4 5  

1308 produktov celkom

26,50 €
  1 2 3 4 5  

1308 produktov celkom

Fototapety vodolepiace

Vodolepiaca fototapeta na stenu je čoraz viac obľúbenejšia a vyhľadávaná. Svoju popularitu si získava tým, že na jej nalepenie nepotrebujete žiadne lepidlo. Podobne ako u samolepiacej fototapety. Je vedeodolná, odolná voči oteru a ferebne stála. Samotná fotototapeta má na zadnej strane nanesené lepido, ktoré sa aktivuje po namočení tapety,/rolky/ do vody. Vodu môžete na fototapetu naniesť aj rozprašovačom vo väčšom množstve. Je to ideálny spôsob pre ľudí, ktorý nemajú prax v tapetovaní. Využitie tohto druhu fototapety je vhodné do celého interiéru. Pred nalepením fototapety Vám doporučujeme na stránke v záložke návod na použite pozrieť videoinštruktáž, ako sa lepí takáto fototapeta. Hrúbka daného materiálu je 165g/m2 čo nám zabezpečuje aby sa fototapeta neroztrhla pri lepení. Pri samotnom lepení zakladáme fototapetu 1cm.
Na požiadanie vieme vyrobiť fototapetu z vlastnej fotografie prípadne nás kontaktovať s Vašou individuálnou požiadavkou.

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@decotrend.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

Vodolepiaca fototapeta:

1. Farebná stálosť, vodeodolosť, odolnosť voči oteru. Riešenie pre tých, ktorí nemajú veľa skúseností s lepením fototapiet
2. Gramáž : 165g/m2
3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1 cm do 130cm. Ak bude mať fototapeta rozmer 260cm x 260cm bude rozdelená na dve časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm.
4. Lepenie je so založením 1 cm. /pozri záložku -  kde sa používa + FAQ/
5. Lepidlo je nanesené na fototapete a aktivuje sa vodou.

Copyright © 2010 - 2017  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu