Tapety More a Oceán 18626 - vodolepiaca

Zadajte vlastný rozmer:

 cm

25,90 €

vyrobíme a dodáme do 10 pracovných dní doprava od 3€ ale aj zadarmo

Vodolepiaca fototapeta podľa vlastného rozmeru:

Ak nemáte príliš skúseností s lepením tapiet, mohli by vám vyhovovať vodolepiace fototapety s lepidlom aktivovaným vodou. Na inštaláciu tohto typu tapiet nie je potrebné žiadne lepidlo – to už totiž je súčasťou tapety a je potrebné ho akurát aktivovať. Aktivácia sa deje prostredníctvom namočenia tapety do vody. Tú je na tapetu ale možné naniesť aj pomocou rozprašovača. Vlastnosti týchto tapiet sú v mnohom podobné samolepiacim tapetám – aj tento druh je odolný voči vode a oderu a tiež a vyznačuje farebnou stálosťou. Aj preto sú vodolepiace fototapety s lepidlom aktivovaným vodou skvelé prakticky do každej časti (miestnosti) interiéru.

 Jednoduchému procesu lepenia nahráva aj hrúbka materiálu tapety. 165 g/m2 predstavuje istotu, že tapeta vydrží a pri lepení sa neroztrhne. Koniec koncov, bola by to veľká škoda – veď sa len pozrite aké krásne a rôznorodé motívy tieto tapety nesú...

• Abstrakcia: Milujete farebnosť a netypické vzory? Tak nazrite medzi abstraktné fototapety. Skvele doladia moderný interiér v akýchkoľvek farbách.

• Feng-Shui: Hľadáte tapetu do spálne? Vyhnite sa príliš ostrým farbám a agresívnym motívom. Tie rozhodne medzi Feng-Shui tapetami nenájdete. Nechajte sa upokojiť motívmi, ktoré si za predlohu vzali myšlienky východnej filozofie o harmónii a prúdení energií.

• Mapy: Kancelária nemusí byť len sterilnou miestnosťou bez nápadu a fantázie. Umiestnite si na jednu z kancelárskych stien tapety s motívom mapy a priestor razom získa na atraktivite a vážnosti.

• Detské: Chystáte sa zariaďovať izbu svojmu dieťaťu? Potom by ste nemali vynechať detské fototapety s obľúbenými kreslenými a rozprávkovými postavičkami. Vytvorte svojmu dieťatku izbičku, na ktorú bude s láskou spomínať.

 Ak vás naše fototapety zaujali viac vlastnosťami ako motívmi, dajte nám vedieť o svojich predstavách a my vám vytvoríme fototapetu na mieru. K dispozícii nemáme len stovky tapiet v našej ponuke, ale dokážeme vytvoriť aj celkom nové, s motívmi, ktoré si vyberiete.

Pred nalepením fototapety Vám doporučujeme na stránke v záložke návod na použite pozrieť videoinštruktáž, ako sa lepí takáto fototapeta. Na požiadanie vieme vyrobiť fototapetu z vlastnej fotografie prípadne nás môžete kontaktovať s Vašou individuálnou požiadavkou.

Zadajte si rozmer šírka v cm x výška v cm. Cena foto tapety sa Vám automaticky prepočíta. Uvedená cena bez zadania Vášho rozmeru je za 1m2. Pri odoslaní Vašej objednávky Vám do 24 hodín zašleme na Váš email grafický náhľad na odsúhlasenie, /schválenie/ ako bude fototapeta vyzerať pri Vami zadanom rozmere. Kontrolujte si preto Vašu emailovú schránku, aby sme mohli po odsúhlasení vyrobiť Vašu novú fototapetu čo najskôr.

Ak ste nenašli vhodný obrázok, vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@decotrend.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou. Alebo nám môžete zavolať v pracovné dni /pondelok - piatok/ od 8:00 do 16:00  na telefónne číslo 0948 504 403 radi Vám pomôžeme.

NÁVOD NA LEPENIE VODOLEPIACEJ FOTOTAPETY  PDF na stiahnutie

1. Materiál a náradie na lepenie fototapety
1. Nádobu s vodou
2. Stredne veľkú špongiu
3. Čistú suchú handričku
4. Stierku /plastovú/ prípadne gumový valček
2. Lepenie fototapety
1. Pripravte si fototapetu vedľa nádoby s vodou
2. Očistite stenu od prachu a mastných nečistôt
4. Celú fototapetu prípadne časť ak je viacdielna ktorú idete nalepiť namočte celú do vody nechajte namočené cca15 sekúnd
5. Celú fototapetu prípadne časť ak je viacdielna ktorú idete nalepiť prehnite lepiacou stranou k sebe a počkajte cca 40-60
6. Po 40-60 sekundách umiestnite celú fototapetu prípadne časť ak je viacdielna ktorú idete nalepiť na Vami vybrané navlhčené miesto na stene.
7. Zľahka pretierajte špongiou a jemným tlakom vyrovnajte smerom od stredu na kraje až na Vami požadované miesto na stene. Nezabúdajte pritlačiť jednotlivé diely kde sa spájajú alebo končia
8. Hotovo
3. Dokončenie lepenia fototapety
1. Vezmite si čistú suchú handričku a poutierajte prebytočné lepidlo, ktoré ste vytlačili
2. Poumývajte fototapetu a pomôcky na aplikáciu.
3. Prehyby, ktoré vznikli pri aplikácií fototapety na stenu sa stratia až po jej vyschnutí.
4. Bubliny a nerovnosti vyhlaďte iba keď je fototapeta mokrá najviac 5 minút od prvého namočenia.
5. Fototapeta aktivovaná vodou sa namočením roztiahne a po uschnutí znovu stiahne. Pri tomto procese vznikajú bubliny a nerovnosti, ktoré týmto napínaním a zmršťovaním samé zaniknú bez Vášho zásahu

 

Dôležité:
Po obdžraní fototapety je potrebné ju skontrolovať, či sú všetky časti fototapety, či je správna farebnosť, alebo či tam nie sú chyby , alebo iné poškodenie. Tovar je možné reklamovať iba kompletný v pôvodnom balení. Skontrolujte si vždy sériu, vzor a farebnosť. Zistite si, či zakúpená metráž tapiet vystačí na vytapetovanie určenej miestnosti. Reklamovaný tovar nesmie byť použitý v prípade reklamácie.To znamená pred samotným použitím tovaru je  potrebné skontrolovať farebnosť, počet kusov a či jednotlivé diely k sebe patria /pasujú/.V prípade že tomu tak nie je /tovar má vady spôsobené výrobou/ môže kupujúci zakúpený tovar reklamovať.Jedná sa hlavne o fototapety, nálepky a obrazy.. Porovnajte si farebnosť viacerých roliek navzájom. V prípade strihania nestrihajte všetky rolky naraz, ale postupne. V prípade, že Vám chýba z nejakého dôvodu časť fototapety, faktúry alebo návodu na použitie urýchlene nás kontaktujte. Reklamovať sa dajú iba celé rolky.Reklamácia sa nevzťahuje na fototapety, ktoré už boli použité (nanesenie lepidla na fototapetu, nalepenie fototapety na stenu a podobne). Za prípadné škody, ktoré nastali pri použití fototapety nezodpovedáme. Je nevyhnutné dodržať pracovný postup a použiť vhodné lepidlo na fototapety.

Vodolepiacu fototapetu doporučujeme lepiť na hladkú stenu. Nie je vhodná na zrnitú omietku. Je vedeodolná, odolná voči oteru a ferebne stála. Samotná fotototapeta má na zadnej strane nanesené lepido, ktoré sa aktivuje po namočení tapety,/rolky/ do vody. Vodu môžete na fototapetu naniesť aj rozprašovačom vo väčšom množstve. Doporučujeme pozrieť videonávod v založke  - návod na použitie.

Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1 cm do 133cm. Znamená to, že ak bude mať Vaša fototapeta rozmer napr. 260x200 bude rozdelená na dve časti /pásy/ o rozmeroch 130x200 + 130x200. Uľahčuje to manipuláciu a aj samotné lepenie fototapety. Vodolepiace fototapety na stenu sa lepia s preložením 1cm. V prípade objednania fototapety na celú stenu, doporučujeme pridať minimálne po 2 cm na každej strane, kvôli možným nerovnostiam stien.
Preloženie 1cm je znázornené na obrázku.

Vodou aktivovaná fototapeta:

1. Trvácne farby, vodeodolná, odolná voči oteru, ekologická. Fototapetu môžete jemne pretrieť navlhčenou handričkou.
2. Gramáž : 165g/m2
3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1cm do 133cm.. Ak bude mať fototapeta rozmer 260cm x 260cm bude rozdelená na dve rovnaké časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné aj na manipuláciu a samotné lepenie fototapety.
4.Lepenie je so založením 1 cm. /pozri obrázok vyššie/

25,90 €

Fototapeta Pláž 6270 - vodolepiaca

Vodolepiaca fototapeta
25,90 €

Fototapeta Karibik 5184 - vodolepiaca

Vodolepiaca fototapeta
25,90 €

Copyright © 2010 - 2020  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu