Šablóny na maľovanie - Maľba na stenu

  1 2 3 4 5  

691 produktov celkom

  1 2 3 4 5  

691 produktov celkom

Šablóny na maľovanie na stenu sú vyrobené z tenkého pružného umelohmotného materiálu. Šablóna na maľovanie je vhodná do interéru aj exteriéru. Šablóna na stenu je dekorácia, ktorá oživí Vaš interér. Maľovanie stien šablónami na maľovanie je dekoračný prvok, ktorý nahrádza tepetovanie stien. Množstvo vzorov ako sú šablóny stromy, šablóna kvety, šablóna dekor Vám dáva možnosť realizovať svoje predstavy. Maľovanie steny a šablóny na steny idú jednoducho k sebe. Maľovanie je úplne jednoduché. Hrúbka šablóny na stenu je 0,4-0,5 mm. Trvácnosť materiálu garantuje možnosť niekoľkonásobného použitia a umývania šablóny.Vzor šablóny je vyrezaný použitím najmodernejšej technológie, čo nám umožňuje získať aj čo najviac komplikované vzory.Veľké zložité vzory sa často skladajú z dvoch častí vďaka čomu sa oveľa ľahšie používa.
Aby sa uľahčilo maľovanie , bolo nevyhnutné umiestniť drobné spoje medzi prvkami vzoru, ktoré zabezpečujú celistvosť vzoru ( nič sa nepresúva, neodstáva ... ).
Tieto spoje po odstránení šablóny môžete zamaľovať malým štetcom .
Šablónu môžeme použiť niekoľkonásobne , stačí ak šablónu po maľovaní umyjete.

ŠABLÓNA NA MAĽOVANIE NA STENU - NÁVOD

Šablónu na maľovanie pred použitím rozložte na podlahe, alebo inom hladkom povrchu.Ubezpečte sa, že  povrch na ktorý chcete naniesť vzor Vašej šablony na stenu je suchý a čistý. Vezmite si kúsok látky a očistite predom určenú plochu. 

Ak maľujete šablónu na maľovanie, ktorá sa skladá z viacerých kúskov, začínajte tým väčším kúskom. Menší  ľahšie prispôsobíte tomu väčšiemu.

2.jpg

3.jpg

Šablónu na stenu prilepíme použitím papierovej maliarskej pásky ( môžete si ju zakúpiť aj v našom e-shope v sekcii - Doplnkový tovar ).

4.jpg

Malú hubku ( používa sa napríklad pri umývaní riadu ),prípadne tupovacím štetcom ( môžete si ho zakúpiť aj v našom e-shope v sekcii - Doplnkový tovar ) jemne namočíte do farby, tak aby farba nekvapkala.Používajte husté farby.
Hubku jemne pritláčame, kúsok po kúsku maľujeme , neroztierame farbu ( vyhneme sa tak vytekaniu farby ). Najlepšie je používať husté farby, akrylové farby, ktoré nespôsobujú zatekanie na stene,za šablónou.

5.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Ešte pred úplným vyschnutím farby, šablónu na maľovanie opatrne odstránime.

10.jpg

11.jpg

Eventuálne nedokonalosti , alebo spoje zamaľujeme malým štetcom.( môžete si ho zakúpiť aj v našom e-shope v sekcii - Doplnkový tovar ) Spoje na šablóne sú veľmi dôležité na celistvosť vzoru.Sú veľmi malé a môžete ich zatrieť jemný, štetcom.

12.jpg

13.jpg

Použitú šablónu na maľovanie umyte a ak chcete, môžete je použiť znova.

Ak výška / šírka šablóny na maľovanie alebo nálepky na stenu je väčšia ako 95 cm, tak je šablóna alebo nálepka vyrobená z dvoch častí.Naše šablóny a nálepky dokonale podkresľujú charakter interiéru, bez ohľadu na to či je to exkluzívna kancelária, alebo Vaša obľúbená miestnosť.Šablóny sú vyrobené z umelohmotného materiálu o hrúbke 0,4 – 0,5 mm, vďaka čomu sú umývateľné a dajú sa viacnásobne použiť. Niektoré väčšie vzory sa skladajú z dvoch častí, čo zabezpečuje stabilitu , uľahčuje pripevnenie a aplikáciu vzoru.

Uložit

Copyright © 2010 - 2017  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu