Nálepky na stenu - jednofarebné

  1 2 3 4 5  

626 produktov celkom

  1 2 3 4 5  

626 produktov celkom

Nálepky na stenu a nábytok

Nálepky na stenu sa používajú ako dekorácia stien, nábytku, skiel, zrkadiel, áut. Nalepenie nálepiek je veľmi jednoduché. Samolepky na stenu sú vodeodolné. Môžete ich umyť v prípade znečistenia. Nálepka určená na stenu je vyrobená zo samolepiacej PVC fólie, odolnej voči atmosférickým zmenám, je trvalá, estetická a štýlová. Nálepku môžete použiť do interiéru , ale aj ako originálnu dekoráciu na auto prípadne na notebook. Nálepka je zabezpečená transparentnou fóliou, ktorá nálepku chráni a zjednodušuje jej aplikáciu. Ak šírka, alebo výška nálepky na stenu je väčšia ako 95cm-100cm, vtedy je nálepka vyrobená z dvoch, prípadne viacerých častí.

NÁLEPKA NA STENU - NÁVOD NA NA LEPENIE

Nálepka na stenu sa skladá z troch vrstiev: z papiera, nálepky a fólie.
(V prípade veľkých vzorov, budú k aplikácii potrebné dve osoby.)

Ubezpečte sa, že je povrch suchý a čistý. Vezmite si kúsok látky a očistite plochu, na ktorú chcete nalepiť dekoračnú nálepku.

Na čerstvo natreté steny, prosím aplikujte nálepku až po 2-3 týždňoch. Výsledný efekt je lepší na suchej ako na mokrej stene.

Nálepku na stenu je potrebné rozvinúť a rozložiť na podlahe, alebo inom hladkom povrchu. Ak aplikujete nálepku, ktorá sa skladá z viacerých kúskov, začínajte tým väčším kúskom. Menší ľahšie prispôsobíte tomu väčšiemu.

1_1.jpg

 2_2.jpg

Potom nálepku na stenu otočíme tak, aby bol papier na vrchu. Je dôležité aby sa nálepka na stenu dobre otlačila na kryciu (priesvitnú) fóliu. Cez celú plochu nálepky na stenu pevne prechádzajte knihou, rukou, prípadne Vašou kreditnou kartou dovtedy, kým si nebudete istý, že nálepka pevne drží na krycej fólii. Ešte pred tým ako z nálepky odstránite ochranné fólie, prichyt'te si nálepku na stenu, aby ste videli na akom mieste ju chcete umiestniť.

3_2.jpg

 Pomaly sťahujeme papier z nálepky tak, aby nálepka na stenu ostala spolu s fóliou.

4_2.jpg

5_2.jpg

6_2.jpg

 Po odstránení papiera, prenášame nálepku na stenu (spolu s fóliou) na miesto, kde má byť nalepená.

7_2.jpg

Pomaly prikladáme nálepku na stenu s fóliou na povrch, pevne pritláčame handričkou tak, aby sa nálepka dobre prilepila.

8_2.jpg

 Pomaly odstraňujeme fóliu. Na stene nám ostáva pekný vzor.

9_2.jpg

10_2.jpg

11_2.jpg

12_2.jpg

13_2.jpg

Nálepka na stenu je vyrobená z lesklej fólie, je odolná voči vlhkosti a tak ju môžete smelo pretrieť aj vlhkou handričkou.

15_1.jpg

Ak výška šírka šablóny na maľovanie alebo nálepky na stenu je väčšia ako 95 cm, tak je šablóna alebo nálepka vyrobená z dvoch častí.
Naše šablóny a nálepky dokonale podkresľujú charakter interiéru, bez ohľadu na to či je to exkluzívna kancelária, alebo Vaša obľúbená miestnosť.
Niektoré väčšie vzory sa skladajú z dvoch častí, čo zabezpečuje stabilitu, uľahčuje pripevnenie a aplikáciu vzoru.

 

 

Uložit

Copyright © 2010 - 2017  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu