Tapety s kvetmi - Žlté Tulipány 107

Zadajte vlastný rozmer:

 cm

21,00 €

Doprava kuriérom zdarma nad 100 €

Objednajte si tovar v hodnote nad 100 € a poštovné zaplatíme za Vás.

Samolepiaca fototapeta podľa vlastného rozmeru: 

Zadajte si rozmer šírka v cm x výška v cm. Cena fototapety sa Vám automaticky prepočíta. Cena 21,00 EUR je za 1m2. Pri odoslaní Vašej objednávky Vám do 24 hodín zašleme na Váš email grafický náhľad na odsúhlasenie /schválenie/ ako bude fototapeta vyzerať pri Vami zadanom rozmere. Kontrolujte si preto Vašu emailovú schránku aby sme mohli po odsúhlasení vyrobiť Vašu novú fototapetu čo najskôr.

Samolepiaca fototapeta je skvelou alternatívou nálepiek, keď chcete prelepiť väčšiu plochu. Je pripravená k okamžitému použitiu bez lepidla. Môžete ju lepiť na všetky suché, bezprašné a hlavne hladké povrchy. Ideálne na nábytok, na vstavané skrine, na šatník, dvere, sklo, zrkadlo, konferenčný stolík jednoducho všetko čo je hladké. Môžete ju dokonca použiť aj na renováciu Vášho nábytku. Samolepiaca fototapeta je pružná silná, odolná voči oteru a samozrejme vodeodolná. Vybrať si môžete z naších motívov v ponuke, prípadne Vám vieme vyrobiť samolepiacu fototapetu na mieru z Vašej fotografie alebo vzoru. Nedoporučujeme lepiť na povrchy štrukurované, zrnité a ináč upravované steny. Nie je vhodná na polep steny. Firma DECOTREND Vám ponúka na výber fototapety podľa použitia vo Vašom interiéri a taktiež možnosť vyrobenia fototapety na mieru. Na požiadanie vieme vyrobiť fototapetu z vlastnej fotografie, zmeniť rozmer či farbu. Stačí si len vybrať z našej ponuky prípadne nás kontaktovať s Vašou individuálnou požiadavkou.  Nenašli ste vhodný motív Vašej novej fototapety? Nevadí ak Vás zaujal iný motív na našej stránke napíšte nám vyrobíme Vám fototapetu z Vami vybraného motívu. Uvedená cena je cena za 1 meter štvorcový. Po zadaní vlastného rozmeru sa cena automaticky prepočíta. 

NÁVOD NA LEPENIE SAMOLEPIACEJ FOTOTAPETY

Opatrne sťahujeme bielu /zadnú časť fototapety bez vzoru/ zhruba 10 až 15 cm. Odlepenú časť so vzorom priložíme na Vami určené miesto. Pomaly odlepujeme zadnú časť fototapety jednou rukou a druhou rukou hladíme fototapetu smerom od stredu k okrajom a vytláčame vzduchové bubliny. Odporúčame k tomu použiť handričku. Takto postupujeme až kým celú fototapetu nenalepíme. V prípade, že sa nám počas lepenia spoja dve časti, treba opatrne tieto časti od seba odlepiť miernym napínaním. Keď máte samolepiacu fototapetu väčších rozmerov rátajte s prekrytím 1 cm a na okrajoch nechajte presahovať 0,5 cm. Keď fototapetu úspešne nalepíte odrežte prebytočné časti fototapety. V prípade, že ste sa rozhodli samolepiacu fototapetu odstrániť doporučujeme ju mierne pred odstránením nahriať. Ak Vám vzniknú počas lepenia nejaké vzduchové bubliny jednoducho ich prepichnite ihlou a vytlačte prebytočný vzduch. Veríme že so samolepiacou fototapetou krásne zmeníte Váš interiér.
Dôležité:
Samolepiacu fototapetu doporučujeme lepiť len na všetky suché, bezprašné a hlavne hladké povrchy. Ideálne na nábytok, na vstavané skrine, na šatník, dvere, sklo, zrkadlo, konferenčný stolík jednoducho všetko čo je hladké. Nelepte na štrukturovaný povrch ako je zrnitá stena alebo iná štruktúra steny. Po obdžraní fototapety je potrebné ju skontrolovať, či sú všetky časti fototapety, či je správna farebnosť, alebo či tam nie sú chyby , alebo iné poškodenie. Tovar je možné reklamovať iba kompletný v pôvodnom balení. Skontrolujte si vždy sériu, vzor a farebnosť. Zistite si, či zakúpená metráž tapiet vystačí na vytapetovanie určenej plochy. Porovnajte si farebnosť viacerých roliek navzájom. V prípade strihania nestrihajte všetky rolky naraz, ale postupne. V prípade, že Vám chýba z nejakého dôvodu časť fototapety, faktúry alebo návodu na použitie urýchlene nás kontaktujte. Reklamácie neakceptujeme po nalepení fototapety.Reklamácia sa nevzťahuje na fototapety, ktoré už boli použité (nanesenie lepidla na fototapetu, nalepenie fototapety na stenu a podobne). Za prípadné škody, ktoré nastali pri použití fototapety nezodpovedáme. Je nevyhnutné dodržať pracovný postup a použiť vhodné lepidlo na fototapety.
 

Copyright © 2010 - 2017  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu